Odporúčania

Humnokemp

Jedinečný slovenský projekt.
Kempovanie za humnami na súkromných záhradách, viniciach, lesoch, alebo lúkach či sadoch, ktoré ste doteraz nemali možnosť vidieť.
Nájdite humno na prespatie, pozrite si detaily a hodnotenia, rezervujte, zaplaťte a cestujte s istotou, že Vás z Vášho táboriska nik nevyženie. To je pravá radosť z kempovania!

Navštíviť Humnokemp

park4night

Platforma, na ktorej ľudia zdieľajú zaujímavé miesta, vhodné na prespatie v aute. Databáza síce nie je manažovaná (takže legálnosť prespávania na týchto miestach nie je zaručená), no je pomerne obsiahla a pomocou recenzií a fotografií sa dá dopredu získať lepšia predstava o pomeroch na danom mieste. K dispozícii je aj mobilná aplikácia.

Navštíviť park4night

Campercontact

Campercontact je jednou z najväčších platforiem pre stojiská obytných áut na svete. S viac ako 35 000 miestami v 58 krajinách, ich mobilná aplikácia a webová stránka poskytujú množstvo cestovných informácií pre majiteľov obytných áut. Používatelia zdieľajú svoje skúsenosti pomocou recenzií, fotografií a videí a môžu tiež pridávať nové miesta a nahlasovať zmeny, aby boli poskytované informácie vždy aktuálne a spoľahlivé. Okrem miest na prespatie obsahuje databáza aj servisné miesta, kde môžu majitelia obytných áut vyprázdniť nádrže s odpadovou vodou, chemické WC, či si doplniť zásoby úžitkovej vody.

Navštíviť Campercontact